Najpopularniejszy gadżet reklamowy

Najpopularniejsze materiały reklamowe to? Większość z nas z pewnością i bez większego wahania odpowie „długopisy z logo”. I to prawda, każdy z nas ma takich co najmniej kilka w swojej kolekcji. Świadczy to tylko o jednym: długopisy reklamowe są niezwykle skuteczne. Potrafią dotrzeć do szerokiego kręgu odbiorców, są powszechnie używane i stanowią bardzo potrzebny gadżet. Nie trafiają na stos makulatury razem z ulotkami i katalogami, ale faktycznie są używane przez twoich obecnych klientów.

Być może już teraz są używane przez przyszłych kontrahentów, którym dzięki długopisowej reklamie, twoja marka wyda się się znajoma? Dzięki temu łatwiej skuszą się na oferowany przez ciebie produkt albo usługę. Oznacza to przede wszystkim jedno: skuteczny materiał reklamowy to pożyteczny gadżet, z którego odbiorca naprawdę skorzysta.

Polecamy https://werbeartikel-pro.de/lanyard-marino-15mm-p850

Zatem jeżeli jeszcze nie masz takich w swojej firmie, koniecznie zamów długopisy z grawerem. Dostępne w wielu kolorach, którą możesz dobrać do kolorystyki, którą masz w logo lub na papierze firmowym. Wówczas twoja marka będzie spójna, długopisy będą pasować do papieru firmowego i notatników z logo twojej firmy. Długopisy z grawerem prezentują się znacznie lepiej niż te z nadrukiem. Są bardzo eleganckie. Z jednej strony na pierwszy rzut oka nie wyglądają na gadżet firmowy, ale z drugiej wygrawerowane logo stale przypomina posługującemu się długopisem nazwę twojej firmy.