Sklep Techemznaki znaki bhp

Sklep Techemznaki znaki bhp

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie ma wpływ na jakość produkowanego przez nas asortymentu. Produkujemy znaki korzystając z surowców najwyższej jakości, które spełniają wszelkie obowiązujące standardy.

Od długiego czasu, jako jedna z nielicznych firm w branży, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji używamy nowej generacji ploterów. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu produkowane przez nas znaki są dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym oświetleniu , na co znacznie wpływa pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment zdolny do emisji światła. Znaki należy ochraniać przed wygięciami i zarysowaniami, które mogą naruszyć ich powierzchnię przez przerwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te przez ujednolicone oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach związanych z danym obszarem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych produktów do użytku publicznego.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny sklep.techemznaki.pl – taśma ostrzegawcza żółto czarna pracy, spełniające wytyczne ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.