Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Sklep Techemznaki znaki bezpieczeństwa

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze ogromne doświadczenie owocuje jakością wykonywanych przez nas produktów. Produkujemy znaki korzystając z surowców najlepszej klasy, które spełniają wszelkie obowiązujące normy.

Od wielu lat, jako jedna z nielicznych firm na rynku, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkcji używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że nasze znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym oświetleniu i w trudnych warunkach, na co znacznie wpływa pokrycie specjalną farbą zawierającą pigment zdolny do emisji światła. Znaki należy chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię poprzez przerwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie odszukają Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, jak na przykład znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te poprzez uniwersalne oznaczenia, zapewniają bezpieczeństwo dzięki informowaniu osób o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z konkretnym terenem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą ochronie życia, mienia i zdrowia, a także bezpieczeństwa publicznego. Przestrzegamy wszelkich zasad dopuszczania i wydawania tych wyrobów do użytku w przestrzeni publicznej.

W ofercie posiadamy również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wymagania ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, trwałe i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków sklep.techemznaki.pl nieupoważnionym wstęp wzbroniony bezpieczeństwa.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.